Žurnāli, kurus lasu es:

Arhīvs
Februāris, 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Very Cool People
Publicēts 25. aprīlī, 2008.
Latviešu grupa, kuras koncertos ir divi bundzinieki vienlaicīgi.

Raksts no www.jazzmusic.lv

""VCP" nesen kļuvuši par kvintetu. Tagad "VCP" ir nolēmuši gandrīz katru koncertu spēlēt ar diviem bundziniekiem vienlaicīgi, neskatoties uz kluba vai skatuves lielumu. 25. aprīlī klubā „Sunny jazz terrace” VCP bija kārtējais koncerts, kurā tie bija redzami ar „double drums”.

"VCP" vēl joprojām cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu jebkuram cilvēkam. "VCP" spēlē Elvija Grafcova oriģinālmūziku un mūziku, kāda dotajā mirklī ir aktuāla džeza mūzikas pasaulē. "VCP" savā mūzikāiekļauj arī dažādus hip-hop, rock, funk un soul mūzikas elementus.

"VCP" turpina spēlēt koncertu pēc koncerta dažādās pilsētās Baltijā, vēl joprojām bez neviena radio hita, taču cilvēki nāk tos paklausīties arvien vairāk, tā kā, ja gribas nobaudīt ko ļoti foršu un radītu te pat dzimtenē, noteikti vajadzētu aiziet paklausīties "VERY COOL PEOPLE" ar "DOUBLE DRUMS".

Elvijs Grafcovs – ģitāra; Toms Rudzinskis – saksofons; Toms Poišs – bass; Dairis Petrauskis – bungas, perkusijas; Jānis Jaunalksnis – bungas, perkusijas."

Grupu var noklausīties ŠEIT un arī ŠEIT  

Tiešām iesaku aiziet kādreiz uz viņu koncertu :) 

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: