Žurnāli, kurus lasu es:

Arhīvs
Februāris, 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Triband
Publicēts 13. aprīlī, 2008.
Šoreiz par kādu vācu grupu, kas mēdz viesoties Latvijā

Grupa saucas "Triband" un viņu sastāvā ir četri cilvēki- Sandie Wollasch (vokāls), Sebastian Studnitzky (taustiņi un trompete), Michael Paucker (basģitāra) un Tommy Baldu (bungas). Grupas daiļradē sazīmējami gan džeza, gan popa, gan elektronikas elementi, bet kā saka paši mūziķi, tam nav nekādas nozīmes. Svarīgas ir izjūtas, kuras raisa šī mūzika klausītājos.

Triband radītā mūzika ir ne tikai kvalitatīvi un profesionāli izpildīta, tā dzīvo, katra skaņa elpo un ieplūst klausītājā, liekot organiski izdzīvot līdzi katram skaņdarbam.

Šobrīd uz Eiropas jaunā džeza skatuves šī grupa tiek uzņemta ar ovācijām, un tā tiek raksturota kā viens no kreatīvākajiem kolektīviem šajā žanrā. Katrs grupas dalībnieks ar savu pieredzi viens otru iedvesmo.

Nesen nācis klajā grupas jaunais albums Trip, kurā iekļautos skaņdarbus varēs dzirdēt arī Rīgā. Albumā ieskaņotas desmit dziesmas, kas it kā veido ceļojumu, skarot cilvēka sajūtas. Klausoties šos ierakstus, rodas gandrīz fiziskas klātbūtnes sajūta.

Augstas raudzes popmūzika, kas izspēlēta džeza bezrobežu brīvībā. Pārliecinoši sajaukts šo divu mūzikas universu kokteilis, gaišs un viegls, bet ļoti iedvesmojošs, piešķir dzīvei asumu.

Uzzināt vairāk par grupu un noklausīties mūzikas paraugus iespējams grupas mājas lapā

www.maksla.info  

Šī grupa ir uzstājusies arī Latvijā Saulkrastu Jazz festivālā un arī rudeni Sunset Bārā 

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: